Scutum wear recenze – pánské tričko

Scutumwear pánské funkční triko - recenze

Přiznám se, že jsem nikdy nebyl příznivcem funkčního oblečení. Považoval jsem ho spíš za marketingový „naleštěný prd“ a způsob, jak tahat peníze z důvěřivých zákazníků. Pak jsem vyzkoušel dres na benčpress a trochu změnil názor. Následně mě příjemně překvapila česká značka Scutumwear, od které mám pánské tričko. A verdikt? Jde skutečně o funkční oblečení, ve kterém se se jednak lépe cvičí a které zároveň i dobře vypadá.

 Funkční oblečení, v němž odjedete tvrdší tréninky a podáte lepší výkony
 Dobře vypadá
 V podstatě druhá kůže, která se přizpůsobí tělesné a venkovní teplotě – v zimě zahřeje, v létě ochladí

 hlavní výhoda je někdy i nevýhodou. Upnuté tričko odhalí každou vadu postavy – nedoporučuji nosit po vánocích 🙂

Hlavní přednost – zvednete více

Pánské tričko slouží v podstatě jako druhá kůže. Co mě příjemně překvapilo, je to, že při silových trénincích zvednete vyšší váhy (nebo odjedete více opakování). Nevím, jestli to je lepším držením těla nebo lepším prokrvením, ale je rozdíl, když jdu trénovat v tomto triku a v obyčejném nátělníku.

Přizpůsobení se tělu a okolní teplotě

Tričko je ideální jak pro běhání v létě, kdy tělo ochlazuje, tak i pro pobyt a trénink ve studeném prostředí. To umí ale i klasické termoprádlo. U tohoto kousku je výhodou také to, že lépe odvádí pot, je hygieničtější a má prvky proti bakteriím.

Moderní vzhled

Triko vypadá skvěle a je to prostě rozdíl oproti obyčejnému oblečení na cvičení. A kvůli přiléhavosti vás i nutí pracovat na sobě, protože když přiberete po vánocích, bude to ihned poznat :-).

Příjemné na nošení

Ačkoli je triko hodně upnuté, neškrtí a neškrábe. Při tréninku snadno zapomenete, že ho máte na sobě. Je vyrobeno z komfortního materiálu.

[Total: 0 Average: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *