Grenade Thermo Detonator + Black Ops – recenze a zkušenosti


Grenade spalovač – recenze

V posledních měsících jsem vyzkoušel celou řadu spalovačů, od obyčejných kofeinovek, až po vícesložkové produkty a různé poslední „výkřiky“ na trhu suplementů. Některé na mě fungovaly, jiné byly spíš „naleštěný prd“. A s čistým svědomím tak mohu doporučit dva, které na mě skutečně působí a střídám je – BLACKBOMBS a Grenade Thermo Detonator respektive silnější verzi tohoto produktu Black Ops (koupíte levně na Heuréce).

Moje hodnocení: 10/10 – jednoduše skvělý a funkční spalovač

POZNÁMKA – Grenade produkty si kupuji jako každý běžný zákazník. S firmou nemám žádnou formu spolupráce. A toto tedy není žádná oslavná recenze na firmu, která mě sponzoruje, ale skutečná recenze zboží, s nímž jsem spokojený.

Oba produkty (BLACKBOMBS a Grenade) patří do kategorie hardcore spalovačů. Jde v podstatě o nejsilnější legální stimulanty / spalovače. Užívám je z toho důvodu, že jsem si za roky pití silné kávy vypěstoval toleranci na kofein, a to do té míry, že si před spaním můžu dát na uklidnění turka z robusty.

Obyčejné spalovače mě paradoxně uspávají a zkrátka potřebuji něco silnějšího. V tom mi Grenade skvěle vyhovují.

Spalovač, který skutečně nakopne

Dle mého není (trochu paradoxně) největším přínosem Grenade efektivní spalování tuků, ale to, že vás cvičení bude více bavit. Budete chtít trénovat více. Tam, kde jste dříve končili, vám teď bude líto tak brzo ukončit trénink. Celkově se vám tak urychlí progress.

Grenade stimulují mysl. Můžete je tedy využít nejen v kombinaci s tréninkem, ale třeba i pro studium a práci. Poslouží mnohem lépe než energiťáky plné cukru.

Výhody a nevýhody Grenade Thermo Detonator + Black Ops

  •  Silné účinky – stimulační i na hubnutí
  •  Nízká cena – (ve srovnání s jinými spalovači)
  •  1 balení vydrží i měsíc a déle
  •  Vícesložkové složení – základem spalovačů je kofein, ale tento dále obsahuje nadstandardní složky jako kajenský pepř, modro-zelenou řadu a další, které spolu působí synergicky.

Kromě silných stimulačních a termogenních účinků na Grenade oceňuji také nízkou cenu respektive dlouhou dobu užívání. V jednom balení je 100 tablet, a i při užívání maximální dávky 4 tablet denně (2 ráno pro nastartování spalování, 2 před tréninkem) produkt vydrží 25 dní. Mně ale vydrží vždy měsíc a déle, protože mi bohatě stačí užívat i po 2 – 3 tabletách denně. Když cenu cca 700 Kč srovnáte s jinými spalovači (často neúčinnými nebo mnohem slabšími), v podstatě není co řešit.

  •  Na někoho příliš silné – zvlášť pokud nejste zvyklí na vyšší dávky kofeinu (a jiných stimulantů), dostaví se silné bušení srdce, nevolnost nebo i zvracení.
  •  Pokud si ho dáte příliš pozdě, neusnete – jde o opravdu silný stimulant, takže pokud si ho dáte k večernímu tréninku, je možné, že usnete až ve tři ráno…

Jaký je rozdíl mezi produkty Thermo Detonator a Black Ops?


Grenade Thermo Detonator vs. Black Ops

Zelený Thermo Detonator je možná podle názvu silnější, ale je tomu právě naopak. Jde o slabší (ale rozhodně ne neúčinný) spalovač vhodný pro ženy a pro ty, kteří jsou citliví na kofein a jiné stimulační látky, takže jsou pro ně Black Ops moc silné.

Černé Black Ops jsou určené primárně pro muže a aktivní sportovce. Mají větší obsah účinných látek. Více na webu výrobce.

Nejen účinné spalování tuků, ale i větší chuť do cvičení

V posledních měsících držím keto dietu, kterou kombinuji se zmíněnými spalovači. Tuk jde rychle dolů, ale kromě shazování přebytečných kil u „Granátů“ oceňuji ještě jednu věc – skvěle vás celkově nakopnou a povzbudí.

Nejdete tady jen o termogenní efekt, ale o skutečnou stimulaci. S Grenade se vám zkrátka bude chtít více trénovat. Typicky když jsem dříve odjel HIIT trénink, neměl jsem už chuť a náladu dál něco dělat. Teď si dám klidně ještě posilovací trénink, protože „jsem v ráži“.

S tím souvisí i to, že když začnete užívat plnou dávku (4 tablety) granátů denně, budete mít pocit, že fungují dlouhé hodiny. Nadbytek energie mám nejen pro trénink, ale i pro práci. To je i možná trochu nevýhoda produktu – pokud si ho dáte pozdě večer, usnutí se řádně protáhne :-).

[Total: 8 Average: 3]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *